Dubnová vycházka

Zdravím všechny příznivce Kamikaze Carp!
Posílám zprávu z krátké dubnové vycházky na jednu malou svazovou vodu, kde jsem minulý rok chytil šupíka 12,60 kg.
Byl jsem zvědavý, co tu ještě plave za poklady.
K vodě jsem přijel v 15:00 hod., po postavení brolly jsem nakrmil cca 30 metrů od břehu 1 – 1,5 kg GLM přelité boosterem. Na oba pruty jsem dal GLM o průměru 20 mm s pepřovou plovkou a nahodil. Uvařil jsem kávu a sledoval dění kolem vody. Po pár hodinách se swinger na jednom prutu lehce propadl a chvíli se nic nedělo. Po chvíli se začal pomalu zvedat a záběr přecházel v pomalou a plynulou jízdu. Po chvilce zdolávání mám na podložce krásně vybarveného šupíka 15,30 kg. Nevěřím vlastním očím. Za tmy jsem ještě chytil dalšího šupíka 8 kg, ale pak už se nic nedělo.
Těším se na další vycházky na tuto malou vodu.
Hodně krásných chvil strávených u vody vám přeje za Kamikaze Carp Máťa

Třetí výprava

Ahoj kolegové a kolegyně,

konečně jsme byli na třeťí výpravě, kde se mi povedl krásný kapřík o hmotnosti 12.5 KG na ořezanou kuličku Maximuse 24mm a plovkou ananasu.

Krásný začátek sezóny krásný, ať vám to jezdí

Za Kamikaze Carp Váňa

Uložit


První výprava na Labe

Letos první výprava na Labe.
Po dvou dnech lehkého zakrmování, jak koulema tak i partyklem, se v poledních hodinách dostavil první kapr 68/7kg (přišel na jahodu). Druhého kapra jsem se dočkal deset minut před půlnocí téhož dne, po 15 minutách byl na břehu a velká spokojenost 84/12kg , ale tím to s kapry skončilo 🙁 .ale abych se nenudil tak jsem si ještě chytil 13 ryb (jeseni, tloušťi a cejni) .
Kolem a kolem, první výprava na Labe dopadla líp než jsem čekal.

Míra

Uložit


Maximus

Zdravím od vody všechny SLUŠNÉ rybáře. Tak jsem zajel na krásnou řeku a čekal jsem, co mi voda ukáže za poklady.. Dva dny před tím, jsem tu byl krmit. Jedno místo jsem si předkrmil třemi kg GLM a na druhém jsem vyházel 3 kila Maximuse 20mm. Navečer jsem nahodil a za chvíli přišel první šupik, 8 kilo nádhery, na nadipovanou kuličku MAXIMUS. Když už jsem se chystal zabalit do spacáku, krátce před půlnocí mě překvapil lysec, něco málo přes  deset kilo..

GLM 20mm s plovkou Bílý pepř.

 

 

.
Bohužel druhý den, přímo na proti mě, do CHKO připlula loď s partičkou takzvaných rybářů s dámským doprovodem. Jakmile se dostali z lodi, zapálili oheň a s puštěným rádiem, – volume na max,doprovázené cinkaním lahví a křikem podobným tlupě opic. Takhle vyváděli celý den a celou noc, do sedmi do rána. Hned jsem věděl, že je konec. Záběru jsem se už samozřejmě nedočkal. Tak ať se daří, hlavně bez podobných negramotů…. Hagi

Uložit

Uložit


Ohlédnutí za sezonou 2017

Zdravím všechny příznivce KAMIKAZE CARP.Přeji hezký nový rok a posílám malé ohlédnutí za sezonou 2017.Minulý rok jsme se s mojim parťákem Lukym hodně věnovali lovu na pískovnách.V průběhu roku jsem testoval nové boilí Maximus,které mělo výborné výsledky a nachytal jsem na něj krásné ryby. Už se těším ,až ho vezmu na dvě zahraniční výpravy, které mám letos v plánu. Spoustu ryb nám také nachytalo boilí Monster Crab,zejména Lukymu, který ho měl pod háčkem na všech výpravách.
Dále chci celý letošní rok podnikat výpravy na naši krásnou řeku Labe,kterou jsem v minulém roce dost zanedbával,což mě dost mrzelo.
Hodně krásných úlovků v roce 2018 přeje Máťa.

Uložit


Donutíme kapry žrát!